بوکران رساندن برای خواندن درباره بوکران

بوکران سامانه آنلاین خدمات کتاب در ایران است. این سامانه برای نخستین بار در ایران و با هدف آگاه‌ سازی مخاطب و تسهیل در امور پستی و توزیع راه ‌اندازی شد. پس از بررسی وضعیت بازار کتاب راه‌ حلی که به ذهن ما رسید ایجاد مرجع کاملی از خدمات حوزه کتاب بود.

پیشنهاد ما به ناشران، کتابفروشان، توزیع کنندگان، موسسه‌های فرهنگی و خوانندگان کتاب استفاده از بوکران است. با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و جایگزینی و از بین رفتن شیوه های سنتی ارسال مرسولات و جلب اعتماد مشتری هایتان باید ارسال فروش خود را به بهترین و بهینه ترین روش ممکن مدیریت کنید. ما با داشتن تیم نرم افزاری توانمند و پشتیبانی کاملا حرفه ای در بوکران به سوالات و درخواست های کاربران 24 ساعته پاسخ گوییم.


بوکران با استفاده از فناوری های روز آی تی خدمات و امکانات متنوعی از جمله باجه پستی 24 ساعته و آنلاین، تخفیف پستی 40٪، پوشش سراسری، انواع سرویس ارسال و توزیع، امکانات نرم‌افزاری متنوع و کاربردی، پیگیری آنلاین سفارش‌ها، تخفیف‌های متنوع فصلی و پشتیبابی همه جانبه را اختیار شما کاربران قرار میدهد. علاوه بر این خدمات متنوع ما انواع روش های پرداخت اعم از حضوری، آنلاین را برای شما فراهم کرده ایم.


بوکران وبگاه دوستدارمحیط زیست است، احترام و تعهد به نگهداری هر چه بهتر محیط زیست از اهداف ماست. بر همین اساس استفاده از خدمات آنلاین پستی را ایجاد کردیم تا بدون مراجعه حضوری و بدون تردد در شهر با خودروهای شخصی گامی در حمایت محیط زیست بردارید.

بوکران سامانه آنلاین خدمات کتاب در ایران

19 اردیبهشت 1396